Edx.org - Introduction to Bioethics


Ar pritariate abortų draudimui? Ar palaikote mirties bausmę? O ką manote apie eutanaziją? Deja, gyvenime sutikau ne taip jau daug žmonių, kurie rimtai būtų susimąstę ir svarstę šiuos klausimus, o ne vien „turi nuomonę ar nusistatymą“. Ir štai, pabaigusi kursą apie kasdienį mąstymą, pagalvojau, kad reikia vėl kokį kursą pradėti. Ir taip netikėtai man išniro prieš akis – įvadas į bioetiką. Man, kaip kuriančiai mokslinę fantastiką, reikėjo šiuo klausimu pagilinti žinias. Iš tikrųjų visiems labai rekomenduoju šį kursą, kam įdomios šios problemos.
Kursą sudaro 10 temų. Kiekvieną temą sudaro pristatymas, už ir prieš argumentai, testas, papildomos informacijos ir šaltinių sąrašas. Aš surinkau 78% :D Palyginus su prieš tai buvusiu kursu, šis pasirodė itin trumpas. Įveikiau jį gal per 4 dienas. Taip kad tikrai galite pažiūrėti ir pasiklausyti įdomios informacijos. Galite net nežiūrėti tos papildomos informacijos, o tik trumpučius video. Vidutiniška jų trukmė apie 6 minutes, ilgiausi įrašai apie 10 min.
Įdomiausios man temos pasirodė apie žmogaus genomo tobulinimą, neįgalumo suvokimą ir aborto moraliniai elementai. Sužinojau tiek daug naujo.. pvz., kad iš tikrųjų mūsų genomas ir pats puikiai keičiasi priklausomai nuo aplinkybių. Na, jums tai gal ne taip įdomu, bet ką gali žinoti? :D

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Наболевшие мысли...

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas