Stalo žaidimai: Saboteur

uždėjau plaukų gumytę, kad neišsibarstytų kortos

Dažnai akis užkliūdavo už šio žaidimo praeinant pro kokią stalo žaidimų parduotuvę, bet niekada taip ir nesigilinau, kas tai per žaidimas. O visai be reikalo. Kolegos mano išleistuvių progą padovanojo šį žaidimą, kuriuo negaliu atsidžiaugti.
Šis žaidimas turi krūvą privalumų:
  • mažas, tad patogu tampytis tiesiog įsimetus į krepšį
  • žaisti gali net iki 10 žaidėjų
  • žaidimui nebūtinas lyginis žaidėjų skaičius kaip pvz Alias ir pan.
  • taisyklės gana paprastos, po 1-2 partijų visiems naujiems žaidėjams jau tampa viskas aišku
  • užtrunka visai neilgai, ant pakuotės nurodyta, jog iki 30 minučių, bet įtariu, įsikandus šio žaidimo subtilybes, galima apsisukti ir per 10 minučių
  • Pigus (apie 6-8 eur)
Kadangi mano stalo žaidimų sekta buvo apkaltinta tuo, jog mes žaidžiame „netikrus“ žaidimus, tad galiu pasakyti tik tiek, kad šiam žaidimui neliks abejingi tiems, kas mėgsta, bet jau nusibodo visokie Uno, Dobble ar net tas pats Jungle Speed. Greita reakcija čia nelabai reikalinga, vis tik labiau reikalinga strategija, tačiau azartiškumu šis žaidimas tikrai nenusileidžia.
veiksmo kortos
Žaidimą sudaro kortelės: pradžios korta, kelio kortos, pabaigos kortos (viena iš jų lobio), auksakasių ir diversantų kortos, veiksmo ir aukso grynuolių kortos. Esmė tame, kad žaidimo pradžioje visi traukia po nykštuko kortą, bet niekas nežino, kas yra kas išskyrus tai, kas esi tu. Žaidimo eigoje daugiau ar mažiau paaiškėja, kas yra kas. Auksakasiai turi dasikasti iki lobio, o diversantai turi tam sutrukdyti. Diversantai iki pat pabaigos turi kišti pagalius į ratus, kol pasibaigs kortos ir auksakasiai nebeturės ėjimo.
atverstos lobių kortos - lobis tik vienas iš trijų

Sakyčiau, toks ganėtinai rimtas paranojos iššūkis :D Ką galiu pasakyti iš savo varpinės.. auksakasiu man sekasi būti geriau nei diversantui. Kažkaip lengva išrišti, kada aš būnu blogietė :D žiauriausia būna tada, kai savi savus užgrūzina :D kai tu esi visiškai įsitikinęs, kad vienas ar kitas yra diversantas, bet paaiškėja, kad ne :D žodžiu, toks žaidimas su intriga.. galiu tik pasigirti, kad iš manęs gaunasi geresnė diversantė, kai esu auksakasė :D Ir šiaip.. komandiniai žaidimai ne man :D
žaidėm su chebra :D


Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas

Viaplay - oro pardavimas