Stalo žaidimas: Happy Salmon

Vakarykštis stalo žaidimų vakaras praėjo, kaip rusai pasakytų - на ура. Kas su rusų kalba nedraugauja ant tiek, kad nesuprato net to, ką parašiau, išversiu - belenkaip šauniai. Buvo smagu apsilankyti naujoje vietoje, pamatyti, kaip maždaug atrodo stalo žaidimų vakarai ir išbandyti naujus žaidimus. Mano sektos naujokė Ieva atsinešė nuostabų žaidimą - Happy Salmon. Tik bėda ta, jog žaisti šį žaidimą gali iki 6 žmonių. Na, gal ir ne bėda, jei susirenka iki 6 žmonių :D Į mano sektą įprastai susirenka kokie 7-10 žmonės. Itin retais atvejais, kad tik kokie penki.
Taigi.. apie žaidimą. Labai greitas ir maksimaliai paprastas. Ir triukšmingas. Realiai kai visi šaukia, susidaro įspūdis, kad kokiam turguj būtum ar paplūdimy "šalti čeburekai, karštas alus!". Bet bendrai paėmus visą tą nuotaiką, tai tikrai visas vaizdas primena krūvą į krantą išmestų žuvų.
Žaidžiama paprastai. Kiekvienas dalyvis pasiima savo kortų kaladę (pagal spalvas). Tikslas yra atsikratyti visomis kortomis. Kai prasideda žaidimas, žaidėjai atverčia kortas, ir pagal kortoje nurodytą užduotį turi rasti sau porą, o radęs porą, gali atversti naują kortą ir taip iki pabaigos.
Užduotys yra tokios: high 5 (duok penkis), pound it (sumušti kumščiais), switcheroo (žaidėjai pasikeičia vietomis, tad geriau žaisti iš karto atsistojus) ir fin-flappin' (šiaip kortelėje vadinasi kaip Happy Salmon :D taigi.. reikia vienas kitam pliaukštelėti per dilbį..). Žodžiu, kad galėtumėt realiai įsivaizduoti, kaip viskas atrodo, pažiūrėkit į žemiau pateiktą trumputį video.


Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas

Viaplay - oro pardavimas