Just Google It..

Šiandien fb grupėje "Rekomenduoju filmą (kinomanai) vyko mini diskusija apie naujų temų kūrimą. Pagrinde žmonės piktinosi dėl adminų prašymo pagūglinti norimą filmą prieš spamindami "gal žinote šį filmą" arba apsieitų be lempinių prašymų "rekomenduokit siaubo filmą". Nu rimtai. Negi taip sunku pagūglint? Mano gyvenimo kredo - jei nežinai atsakymo į klausimą - pagūglink.
Vieni dar sugebėjo pasiskųsti dėl to, jog gūglas ne žmogus, ir jame nerasi žmogaus nuomonės apie filmą. Skaitau tokį komentarą ir galvoju - tu rimtai?? Tu rimtai?? Gūglas tau disertacijas gali pateikti, o ne šiaip "žmogaus nuomonę". Be to, toje grupėje niekas nuomonėmis nesišvaisto. Geriausiu atveju, ko galima tikėtis paprašius kokio žanro rekomendacijų, tai kas nors nepatingės ir įmes kokią nuorodą iš IMDB. Jei pasiseks, kas nors pasivargins ir pasidalins konstruktyvia nuomone apie patį filmą. O įprastai žmonės tiesiog primėtys filmų pavadinimų. Ir kas tada? O tada vis tiek reikia juos GŪGLINT. Tai kam gaišt savo ir kitų žmonių laiką?
Jei atvirai, tai nesugebėjimą gūglinti aš laikau savotišku neįgalumu. Nu rimtai. Mūsų telefonai yra tobuliausia kada nors sukurta technologija, kurios dėka namuose galim ne tik atominę bombą pasidaryt, bet ir visą atominę jėgainę pasistatyt. Tad kaip galima vis dar tokių nesąmonių klausinėti fb grupėje? Tau net rašyti nereikia, gali gūglo žodžiu paklausti. Žodžiu, žmonės, GŪGLINKIT.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Наболевшие мысли...

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas