Youtube - Mind Field

Per edx.org mokausi apie "Science of everyday thinking". Aš maniau, kad jis yra priskirtas psichologijos kategorijai, bet pasirodo, kad verslo :D Kaip ten bebūtų, šis kursas mane stebina kiekvieną kartą, kai tik prie jo prisėdu. Šiaip pats kursas parengtas beveik mokslo populiarinimo stiliumi, tačiau greičiausiai čia tiesiog žmonės patys iš savęs labai šaunūs, kad taip įdomu jų klausyti, tačiau tuo pačiu metu vakarieniaudama ar ruošdama valgyti žiūrėjau Mind Field, nes tai jau labiau pramoginė laida, tad nereikalauja didelio susikaupimo ar dėmesio žiūrint. Ir likau ypatingai nustebusi, jog dažnai temos per edx ir MF prasilenkdavo, ir aš turėjau įdomią patirtį atpažinti tuos dalykus, kuriuos "išmokau" per edx arba per MF.
Bet šis įrašas čia ne tam, kad pasigirčiau, kokia aš čia šauni. Šis įrašas skirtas Jums. Kad Jūs taptumėte šaunūs. Net jei niekada nesidomėjote panašiais dalykais kaip psichologija, neuromokslai ir pan., pažiūrėkite bent pirmą MF seriją. Kol kas yra du sezonai po aštuonias serijas. Jei atvirai, pirmas sezonas man patiko labiau. Jei neklystu, sezonų pirmas serijas galite žiūrėti per youtube, bet kitų serijų žiūrėti kažkodėl neleidžia.. bet ne bėda.. suvedat Mind Field online ir žiūrit į sveikatą (aš žiūrėjau per rulu.co).
Tai taip pat puiki proga pagerinti savo anglų kalbą, nes vienaip ar kitaip, kalba nėra tokia jau kasdienė, tad vienu šūviu galite nudobti cielus du zuikius - pasitobulinti anglų kalbos žinias ir sužinoti ne tik kažką naujo, bet ir praktiško. Aišku, praktiško tik tol, kol jūs sugebat įgytas žinias pritaikyti.
Ok, kodėl gi verta žiūrėti MF? Nes vien to, kad aš pasakau, jog tai tikrai įdomus šou, akivaizdu, nepakanka. Taigi.. ką jūs sužinosite žiūrėdami šį šou.. jūs pamatysite, kaip lengva manipuliuoti žmonėmis, kokie jie yra konformistai. Tiksliau, kokie jūs esate tokie patys vidutinybės kaip ir visi, ir nesvarbu, kad liberali visuomenė aiškintų, jog kiekvienas iš mūsų yra atskira asmenybė. Visi mes avys ir avinai kad ir kaip mums tai nepatiktų. Kažkaip, įtariu, po paskutinio sakinio susidomėjimas šiuo šou kaip ir nukrist turėtų.. :D bet gal antireklama suveiks..

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Наболевшие мысли...

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas