Stalo žaidimų vakarai KauneŽodžiu, seniai čia rašiau apie tokį dalyką kaip stalo žaidimai. Ką galiu pasakyti. Mano kuruojama iniciatyva plečiasi ir turi pastovius dalyvius. Kuo aš nuoširdžiai didžiuojuosi. Tačiau man labiausiai patinka tie momentai, kai ką nors įkalbinėju ateit, o tas taip jau nenori, taip nenori, bet jau išprovokuotas mano teroro šiaip ne taip atsivelka ir sudalyvauja tokiame vakare, o paskui jau pats manęs klausinėja, tai kada gi renkamės?
O renkamės dabar jau gana dažnai. Jei viskas prasidėjo vos ne nuo vieno susitikimo per kelis mėnesius, tai dabar susitinkam praktiškai vos ne kas antrą savaitę. Kaip tik paskutinį kartą mirtingieji išreiškė pageidavimą rinktis savaitgalį, bet stebint balsavimo rezultatus, nepanašu, kad rinksimės savaitgalį :D
Šiaip mūsų ir gana nemažai susirenka. Bent jau šeši žmonės mažiausiai. Praeitą kartą buvome devyniese. Žaidimus iš esmės nešioju aš, tačiau pas mus atsirado vienas itin šaunus vaikinas (nevedęs kol kas), kuris atsineša žaidimą Carcassonne. Eina sau, čia žaidimas žvėris. Beje, aš čia visus taip šnekinu ateit padalyvauti vakaruose - merginoms sakau, kad ateis daug laisvų vaikinų, o vaikinams, kad vienišų merginų. Žinau, žinau, aš tikra sąvadautoja, bet gi ko nepadarysi vardan vakaro sėkmės.
Tai štai. Rašau čia norėdama pakviesti visus prijaučiančius stalo žaidimams (na, tiems paprastiems mirtingiems stalo žaidimams, be jokių mandrų taisyklių, kurias reikia studijuoti savaitėmis ir t.t.) prisijungti prie mano kuruojamos FB grupės. Grupė vadinasi


"Stalo žaidimų vakaras ir kitos pramogos Kaune"


Taip kad galit drąsiai jungtis tiek prie grupės, tiek prie stalo žaidimų vakarų. Nereikalingos jokios registracijos ar kažkokie mokesčiai, tiesiog ateinant nurodytu laiku į nurodytą vietą ir smagiai leidžiate laiką :D Tiesa, turbūt pastebėjote pavadinime "ir kitos pramogos". Tai reiškia, jog mes ne tik renkamės pažaisti stalo žaidimų, bet kartu ir einam į kiną. Realiai turime minčių burtis ir kitoms pramogoms, bet įtariu, dabar daug kam šalta ir per daug niekas niekur eit nenori :D
Na, o žemiau pateikiu šių metų akimirkas iš stalo žaidimų vakarų bei RUK'ą (retai užduodami klausimai). Ai, ir pamiršau paminėti, jog vyksta dar ir turnyras :D Bus gėdos prizai ir t.t.


RUK

Ar galiu ateiti pažaisti žaidimų, nors nieko nepažįstu?
Žinoma, mums nesvarbu, kas tu ir iš kur, mes vis tiek be gailesčio iškaršim tau kailį stalo žaidimų kovos lauke. Taip kad pravartu žinot savo kraujo grupę.

Tai gal tada dar ką nors atsivesti galiu?
Netgi pageidautina. Kuo daugiau, tuo smagiau.

Ar reikia atsinešti savo stalo žaidimus?
Tikrai nėra būtina. Visada turim bent kelis rimtesnius žaidimus, bet jei turi ką atsinešti, mielai išbandysim visi drauge.

O tai kokius žaidimus žaidžiat?
Pastoviai turim šiuos žaidimus: Uno, Dobble, Alias Crazy, Dixit (iki 12 žaidėjų), Lažinamės (party versija), Ego.

Kada vyksta žaidimų vakaronės?
Stengiamės susirinkti bent kas tris savaites, nors jei būtų norinčių, galima būtų ir dažniau.

O kuriomis dienomis?
Dažniausiai trečiadienį ir ketvirtadienį.

Kodėl čia taip vidury savaitės?
Nes didžioji dalis dalyvių yra iš kaimo, ir mes savaitgaliais grįžtam namo pas mamas. Bet realiai, jei atsirastų pageidavimų ir norinčių, galima būtų suorganizuoti žaidimų vakarą ir kokį savaitgalį.

O kur visi renkasi?
Vero house Maironio g. 7. Bet mielai susirinktume ir kur nors kitur, jei tik yra tokia vieta, kur prie vieno stalo sutalpintų bent jau 6-8 žmones, o aplinkiniams netrukdytų mūsų rėkavimas ir kraujo leidimas.

O tai yra kokie nors prizai?
Perštinti gerklė ir išsaugota gyvybė.

Kas gali organizuoti žaidimų vakarus?
Kas tik nori. Visi gali drąsiai kurti eventus ir džiaugtis gyvenimu. Tik jei organizatorius ne aš, tai jau stalo žaidimus teks savo atsinešt (bet greičiausiai aš pati prie jūsų norėsiu prisijungti, taip kad nesilaužykit ).

Ko negalima daryti?
Jokiais būdais negalima pykti. Žaidžiam stengdamiesi sužlugdyti vieni kitus ir leisdami kraują, bet jokiais būdais ne pykdami. Tai tik žaidimai, renkamės pasikrauti geros energijos ir smagiai praleisti laiką.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas

Viaplay - oro pardavimas