Apps'ai: Level Up Life


Sąrašai, sąrašai.. mano aistra. Taigi.. pristatau Jums žiauriai smagų apps'ą, kurio dėka galite fiksuoti gana smagius savo gyvenimo momentus. Jei mėgstate žaidimus, visada įsijaučiate, tarsi Jūs būtumėt žaidimo pagrindinis veikėjas. Šiuo atveju taip yra iš tikrųjų. Jums reikia atlikti visokius "kvestus", kad galėtumėte pereiti lygį.
Man šis apps'as patinka. Jis paprastas ir neįkyrus, tačiau pakankamai smagus ir patogus, kad nenumestum jo po pirmo karto. Šis žaidimas kažkuo primena life bucket list. O primena tuo, jog jame pilna visokių užduočių, kurių šiaip sau neatliktume. Kai kurioms reikia papildomų pastangų. Tiesa, yra tam tikros užduotys, kurios atrodo net juokingos ant kiek jos paprastos, bet įtariu, jos yra tam, kad sudėtingos užduotys nenumuštų ūpo kažką daryti dėl ko šis apps'as anksčiau ar vėliau būtų tiesiog pašalintas iš telefono.
Taigi.. ką galiu papasakoti apie patį appsą.. jis apima praktiškai visas mūsų gyvenimo sritis - nuo asmeninių įgūdžių tobulinimo iki paprasčiausio kasdienio dantų valymosi :D Savo tikslų pridėti negalima, ir nemanau, kad tai yra blogai. Taip pat yra uždėta šauni apsauga nuo piktnaudžiavimo. Jūs turite tris "gyvybes". Tai reiškia, kad galite "atlikti" tris užduotis. Išnaudoję "gyvybę", laukiate pusvalandį, kol gyvybės naujai pasikraus. Ir tada vėl galite atlikti tris užduotis.
Užduotis pasižymite paprastai. Galite tiesiog patvirtinti, kad kažką padarėt, bet žymiai įdomiau, jei paliekate kokį nors komentarą ar net foto. Galite stebėti kitų pasiekimus, galite net komentarą palikti. Žodžiu, fun. Nežinau, kiek laiko aš su šia programėle dar žaisiu :DKomentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas

Viaplay - oro pardavimas