Stargate Origins


Žvaigždžių vartai (SG) yra mano mylimiausias visų laikų serialas. Puikiai suprantu, kad viso ko mokslinės fantastikos pradžia slypi Star Treke, tačiau kaip ten bebūtų, mano tikroji pažintis su moksline fantastika prasidėjo būtent su SG. Šis serialas užbūrė mane savo įvairiapusiškumu ir vaizduotės beribiškumu.
Mano dievinama Vala <3
Šio serialo yra trys variantai: Stargate SG-1, Stargate Atlantis ir Stargate Universe. O prieš kelias dienas startavo dar ir Stargate Origins. Kaip ir įtariau, veiksme dalyvaus dar visai jauna mokslininkė Catherine Langford. Nors kūrėjai visai kiti, tikiuosi, jog jiems pavyks išlaikyti tą nuotykių dvasią, kokia išsiskyrė SG. Šiaip jau tikrai seniai laukiau kokio nors SG varianto pasirodymo, nes kaip jau ir minėjau, žvaigždžių vartai yra neišsemiamų siužetų gausybės ragas. Su jais galima prigalvoti kokių tik nori serialų - siaubo, dramų, komedijų, skirtų paaugliams ir t.t. ir t.t. Jei atvirai, aš tai labiau norėjau, kad būtų kažkoks spinofas kaip Atlantida, ar SG-1. Labiausiai norėčiau kokio atskiro spinofo su Vala mal Doran. Nu nesveikai charizmatiškas personažas. 
Grįžtant prie naujo spinofo, tai ką galiu pasakyti.. jei rodys tai, ką aš manau, kad rodys, tai siužetas švelniai tariant kirsis su faktais, kurie buvo pateikiami jau išleistose SG serijose, mat dabartiniame seriale veiksmas vyks prieš tą laiką, kuris vyko SG-1 ir Atlantis. Ir mums, atidiems žiūrovams ir SG fanams daug kas žinoma ir apie praeities reikaliukus bei kai kuriuos veikėjus. Jau skaičiau komentarus, kur žmonės piktinosi žinomų faktų ignoravimu, kai tuo tarpu aš tiesiog džiaugiuosi, kad apskritai toks serialas atsirado. Tai va, laukiam, kaip ten bus.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas

Viaplay - oro pardavimas