Kaip Piratė blutūfinių ausinių užsimanė..

Vasaros gale ar rudens pradžioje buvau pradėjusi bėgioti. Iš esmės smagu, bet tam, kad ilgiau išbėgiočiau, man pritrūksta ne jėgų, o kantrybės. Mintys blaškosi, neina susikaupti. Muzikos klausyti su turimomis ausinėmis nepatogu, tad sumąsčiau, jog būtų gerai įsigyti bluetooth ausines. O tam, kad būtų galima pasinaudoti ausinėmis, reikia ir kažko, kas grotų, o bėgioti su telefonu kišenėje yra absurdas, tad be ausinių dar nusprendžiau įsigyti rankinį dėklą telefonui.
Įdomumo ir patogumo dėlei užsakymą pateikiau Skytech su atsiėmimu. Išsirinkau pačias pigiausias sportines ausines, kurios ir 10 eurų nekainavo. Galvoju, žiūrėsiu, ar apsimokės šitas dalykas apskritai, tai jei taip, gal nepasiskūpinsiu ir geresnes nusipirksiu.
O norėjau papasakoti apie tai, kaip Skytech operatyviai sprendžia iškilusias problemas. Atsitiko taip, jog paėmusi ausines pajungiau jas krautis, bet jokio pokyčio nepastebėjau, kad vyktų koks veiksmas. Instrukcija buvo tik lenkų ir vokiečių kalbomis, tad su gūglo pagalba išsiverčiau, kaip reikėtų veikti šis daikčiukas. Instrukcijoje rodė, jog turi būti LED indikacija, kurios nemačiau ant savo įgytų ausinių. Ir šiaip ausinės tokios jau meid in čaina atrodė, jog nuo menkiausio prisilietimo subyrės. Tada dar pastebėjau, kad krovimo laidas vietomis lyg ir parūdijęs. Kroviau vienaip, kroviau kitaip, jungiau visaip kaip, bet ausinės nenorėjo veikti.


Parūdijęs galas :D
Iš pradžių pagalvojau, kad gal aš nemoku jomis naudotis. Plius, juk nėra LED indikacijos, kuri man parodytų, jog ausinės veikia ar neveikia, tad ir buvo neaišku. Nusprendžiau dar Skytech paprašyt, kad atsiųstų man instrukciją lietuvių kalba, ar bent jau anglų ar rusų. Bet, pasirodo, kad tokios instrukcijos nėra, bet jei man labai reikia, jie gali užsakyti pas tiekėją vertimą. Beje, nesant instrukcijai lietuvių kalba, jūs turite pilną teisę grąžinti prekę be jokių paaiškinimų net ir naudotą. Aišku, pardavėjas gali nenorėti priimti tokios prekės, bet VVTAT tikrai privers tai padaryti.
Malonus jų aptarnavimas :D Ir šiaip gan greitai atsako..

Galiausiai pasidaviau ir nunešiau ausines garantiniam aptarnavimui. Teko palaukti ne vieną savaitę, tačiau Skytech nusprendė man duot naują ausinių komplektą. Aš dar dvejojau dėl to, tačiau pagalvojau, jei jau šios neveiks, tai jau tikrai prašysiu grąžinti pinigus. Mano nuostabai šios ausinės buvo visai kitokios. T.y. jos identiškos toms, kur prieš tai gavau, bet net ant pojūčio jos jau buvo kažkokios patvaresnės. Įtariu, kad gal pirmosios ausinės buvo tuščios, tai ir nebuvo kam veikti :D Maža to, pajungus krautis ausines, pamačiau, kad vis tik LED lemputė yra :D ji yra po plastiku, tad ant neįjungtų ausinių lemputės nesimatė :D


Kalbant apie kokybę.. na, patys suprantat, kokia ten gali būti kokybė? Bet. Ausinės veikia, ir veikia apie 3h. Man neteko jomis naudotis ilgiau kaip 1,5h, bet tikiu, kad jos nesunkiai atlaikys 2h, o ilgiau man ir nereikia. Bendrai paėmus įsigytu pirkiniu likau patenkinta :D

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas

Viaplay - oro pardavimas