Anime: Uchuu Senkan Yamato 2199

Pradėsiu iš karto – šis anime man nepatiko. Nors ir mokslinė fantastika. Nepatiko dėl to, jog neturėjau mėgstamo veikėjo. Čia net ne tas atvejis, kai man patikę veikėjai greitai mirdavo. Tiesiog neužkabino istorija, kuri buvo gal kokiam ketvirtam plane.
Jei atvirai pasakius, nelabai ir supratau, kas ten per istorija. Jei gerai pamenu, tai žmonės pradėjo karą su kažkokia tai pažangia rase. Ta rasė žymiai stipresnė už žmonių, dėl ko kažkokia rasė pasiuntė jiems technologiją, kurios dėka jie turi sukurti erdvėlaivį, galintį pasiekti tolimą galaktiką, kur ras pagalbą.
Taip ir atsirado linkoras Yamato 2199. Surinkta komanda atsidavusi šiam reikalui, kiekvienas iš jų sužalotas savaip. Ir visi jie ryžtasi vardan to vieno tikslo – pasiekti tolimą galaktiką.
Taip sakant, jei norit nuobodaus siužeto, tai į sveikatą. Žiūrėkit. Kas keisčiausia, vis tik šiame anime man patiko vienas dalykas opening’o daina. Ji tokia.. nu tokia.. nežinau. Aš visada prasuku tas dainas, bet šio anime dainos neprasukdavau. Žiauriai kabinantis priedainis :D


Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas

Viaplay - oro pardavimas