Anime: Steins; Gate

Mano mėgstamiausi mokslinės fantastikos siužetai yra susiję su įvairiais paradoksais, kelionėmis laiku, klonais ir dirbtiniu intelektu. Šiame anime daugybė paradoksu su kelionėmis laiku. Bet va, pasakyt, kad man šis anime žiauriai patiko, negaliu. Net negaliu pasakyti, jog jis man patiko apskritai. Nors šiaip turbūt labiau patiko, nei kad nepatiko.
Rintaru yra genialus mokslininkas, kuris kartu su savo draugais išsinuomoja garažą ir bando kurti ateities gedžetus. Atrodytų, turėtų ką nors gero sukurti, bet vietoj to, jie kažkodėl nusprendžia sujungti telefoną su mikrobangų krosnelę ir kepti joje bananus. Rezultatai keisti. Asmeniškai man tikrai nėra suvokiama, kaip tokiu būdu galima sukurti laiko mašiną.. bet hei.. if it works, it isn’t stupid :D
Tai štai, gavosi taip, kad Rintaru tam tikrais etapais keliauja laiku, nors tai daro gana trumpais „atstumais“, kad realybėje tas nesijaučia. O jei ir jaučiasi, tai tik jam pačiam. Ir vis vien viso to pakanka, kad sukeltų susidomėjimą įvairioms tarnyboms ir pan. Kaip jau populiaru anime pasaulyje, vyksta įvairūs teroristiniai aktai, kurie gadina gyvenimą, ir kažkas nusprendžia viską pakeisti. Argi laiko mašina ne geriausias sprendimo būdas? Vargu.

Epizodais šis anime ypatingai prikaustydavo mano dėmesį, o kartais žiūriu ir nesuprantu, ką aš čia žiūriu, ir kas čia vyksta apskritai. Iš kitų atsiliepimų susidariau panašų įspūdį, jog vieniems jis labai patiko, kitiems visiška laiko gaišatis. Ir gal aš pritarčiau antriesiems, bet vis tik rekomenduočiau susidaryti savo nuomonę. Bent jau pabaiga tikrai buvo verta peržiūros.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas

Viaplay - oro pardavimas