Anime: Soul Eater Not

Jei gerai supratau, šis anime yra atsakas į kažkokį kitą anime Soul Eater. Soul Eater gerbėjai ypatingai keikia Soul Eater Not, bet man nusispjaut. Soul Eater Not priskirčiau kaip ir vaikiškiems anime, bet ne visai. Jame per daug pošlų momentų, kad būtų galima aklai įvardinti vaikišku anime.
Taigi.. kas tai per velniava.. pasaulis, kuriame kartais gimsta ginklai arba didvyriai. Tiek ginklai, tiek didvyriai yra žmonės, bet viso šio žaidimo esmė, kad kiekvienas turi turėti savo porininką – didvyris turi turėti ginklą, o ginklas savo herojų.
Ir va, mes turim tris pagrindines veikėjas – mergaites, kurios stoja į akademiją, kur ruošiami didvyriai ir ginklai. Dvi iš jų didvyrės, o viena ginklas. Ir taip jau susiklostė aplinkybės, kad mergaitės taip susidraugavo, kad mergaitė ginklas negali apsispręsti, kurios ginklu ji nori būti. Yra buvę taip, jog vienas didvyris turėjo net kelis ginklus, bet kad vienas ginklas turėtų kelis didvyrius.. labai neįprasta.
Ir štai, gavosi taip, jog mergaitė ginklas (taip taip, aš ir vėl neatsimenu vardų bei tingiu gūglinti) yra iš vargingos šeimos ir šiaip tikra nevykėlė. Nei ji stipri moksluose, nei tvirta fiziškai. Viena mūsų didvyrė yra kažkokios šalies princesė, pasprukusi iš savo karalystės. Ji puiki visur. Kiek pasipūtusi, bet ir pasimetusi pasaulyje, kur jai viską tenka daryti pačiai. Kita didvyrė yra paprasta kaip trys kapeikos, bet ji yra keista. Ji amžinai viską užmiršta. Ši mergina kažkuo primena Dory iš „Finding Nemo“.
Taigi, šios merginos dėl susiklosčiusių aplinkybių kaprizų susidraugauja ir kartu kovoja už būvį – ieško darbo, mokosi, susidraugauja su kitais, medžioja simpatijas ir t.t. Kaip ir priklauso, bendrame vaizde atsiranda kažkokie blogiukai, kurie nori užvaldyti akademiją. Na, ir suprantama, mūsų mergiotėms teks su tais blogiukais susiremti :D

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas

Viaplay - oro pardavimas