Anime: Noragami: Stray God

Žiauuuuriai fainas anime. Belenkaip man patiko. Taip norisi pratęsimo. Sakau, net mangą turbūt paskaitysiu, kai baigsiu skaityti Berserką (gal spėsiu šiame gyvenime).
Šiame anime vyksta istorija apie dievus ir jų padėtį visuomenėje. Kuo populiaresnis dievas, tuo sėkmingesnis jo gyvenimas. Mūsų pagrindinis veikėjas yra dievas Jato. Jis visiškai nepopuliarus dievas, tad sutinka atlikti net ir namų ruošos darbus, kad tik turėtų kas juo tiki. Maža to, kiekvienas iš dievų turi turėti savo šventą ginklą. Šventuoju ginklu gali būti mirusių žmonių sielos. Tačiau įdomiausias elementas yra būtent santykis tarp dievo ir ginklo. Dievai nežino, kas yra gėris ar kas yra blogis. Šventieji ginklai yra tas lakmuso popierius, kuris padeda dievams nuspręsti, kas yra gerai, o kas blogai. Ir kas kartą, kai tik ginklas pasielgia netinkamai – sumeluoja, pavagia, pavydi, pyksta ir t.t. dievas jaučia skausmą, atsiranda žaizdos, ir jei ginklas nesiliauja, dievas gali mirti. Na, arba nužudyti ginklą.

Nepaisant to, kad pagrindinis veikėjas yra Jato, mano mylimiausias veikėjas yra karo dievas Bišamon. Ji tiesiog nereali. Tiek nupiešta gražiai, tiek pati kaip veikėja žiauriai nuostabi. Nepaisant visko, ji yra gera. Ji priglaudžia kiekvieną ginklą, kovoja už teisingumą ir rūpinasi savais. Ji yra mano mėgstamiausia deivė. Kita mano labai mėgstama yra Atėnė, bet čia jau ne į temą.. :D Žodžiu, smagus anime, tikrai visiems rekomenduoju :)


Mano avataras fb :D


Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas

Viaplay - oro pardavimas