Naujais metais su naujomis jėgomis..

Na, kaip gi be naujų iššūkių? Ateinančių metų iššūkiai bus kuklesni, mažiau drastiški :D Tačiau stengsiuosi nepraleisti progų išbandyti kažką netikėto.. Pateiksiu savo iššūkius standartiškai – pagal kategorijas.

Sveikata – kadangi praeiti metai buvo neįprastai sportiški, tad šiais metais pakelsiu kartelę kiek aukščiau. Kadangi judesys man patinka tuo, kad kelia ne tik pasitikėjimą savimi, bet ir stiprina, tačiau didžiausias judesio malonumas yra žinojimas, jog gali. Žinojimas, kad gali. Gali daug daugiau.
Taigi.. kad rezultatai taptų labiau apčiuopiami, apsisprendžiau ties tam tikrais dalykais. Man labai patinka važiuoti dviračiu treniruokliu ir išnaudoti progą pažiūrėti anime ar paklausyti audio knygas, tad ateinantiems metams nusiteikus numinti 2000 km.
Dar buvau pradėjusi po truputį bėgioti, bet kai pradėjau, oras vis labiau bjuro, o danga darėsi šlapia. Tokiais paviršiais nevažinėju ir nebėgioju. Nenoriu nusisukt sprando :D Tai štai, kai nebus šlapia, noriu „atlikti“ visas prieinamas „Zombies, run“ misijas :D Turėtų būti labai smagus appsas :D
Taip pat norėjau prisiminti vaikystę ir vėl padaryti špagatą. Jau šiaip prieš šventinį maratoną buvau pradėjusi atlikinėti reikiamus pratimus, tad manau, dar žiemai nepasibaigus, pasieksiu norimo rezultato :D Šiaip prie ko čia špagatas ir vaikystė? Vaikystėje lankiau tae kwon do. Galvoju, kodėl gi neprisimint šito džiaugsmo? :D O ten be špagato nėra ką veikti..

Kelionės – šiais metais būtinai organizuosiu ekskursijas. Ir šiais metais būtinai aplankysiu VII fortą, Velnių muziejų ir Sugiharos namus. Tam, kad tai būtų padaryta, reikia tiesiog besti į kalendorių ir pranešti savo liaudžiai.
Kaip ten bebūtų, norėtųsi aplankyti ir bent kokį Nacionalinį parką.. su įvairių objektų lankymu.. būtų tikrai smagu :D
Norėtųsi aplankyti dar kokią užsienio šalį, bet bent jau Lenkiją aplankyt tikrai pasistengsiu.. nes, po galais, aš myliu Varšuvą :D
Na, dar taip pat tikiuosi, jog man pavyks surasti daugiau lobių :D Tai.. jei pernai radau dešimt lobių, kitais metais pabūsiu optimistė.. ir rasiu cielus trisdešimt :D


Vertimai – bandysiu šiais metais taikyti naują laiko planavimo techniką, tad tikiuosi, jog su vertimais šiais metais pajudėsiu rimčiau. Kaip ten bebūtų, tikiuosi, jog man pavyks išversti ir suredaguoti bent vieną knygą. Taip pat, jei mano naujai atrasta technika padės, tikiuosi, jog išversti pavyks ir daugiau. Be knygos, dar toliau stengsiuosi užbaigti ruošti sci-fi ir fantasy apsakymų rinkinuką. Ir net nuo Firefly serialo subtitrų neatsisakiau :D O jei pasiseks, manau, visai smagu bus prisijungti prie animesub.lt.


Kitos lempos
Perskaityti 41 knygą. Taip taip, nors praeitais metais perskaičiau labai mažai knygų, tačiau naiviai tikiu, kad nauja technika man padės tai padaryti. Kodėl 41? Iš šio skaičiaus keturios knygos bus vertimo knygos, o dar 16 baudos knygos, kurias turėjau perskaityti praeitais metais.
Perklausyti 10 audio knygų. Nors per 2017 perklausiau daugiau nei dešimt knygų, vis tik jos nebuvo „storos“, dėl ko susiklausydavo gana greitai, per 1-2 kartus.
Parašyti 36 įrašus vertimų bloge. Per 2017 metus turėjau parašyti 26 įrašus, bet parašiau dešimčia įrašų mažiau, taip kad šiais metais bus 26 įrašai plius dešimt baudos įrašų.
Išmokti gaminti keptus sušius. Per šias Kūčias pirmą kartą bandžiau daryti sušius su ryžiais paviršiuje, ir sekėsi.. mhm.. nu, sakykim, yra kur tobulėti.. :D bet per naujus metus dar noriu išbandyti išsikepti sušius :D
Pabaigti reikalus su darbais. Jei atvirai, man jau nusibodo kiekvienais metais svajoti apie geresnį darbą. O dar labiau – keisti požiūrį į savo esamą darbą. „Pamėk savo darbą, paimk iš jo maksimumą, kiek gali, bla bla bla“. Šitie dalykai neveikia. Kažkada rašiau apie tai, ką daryti, kad jums būtų pakeltas atlyginimas. Tai va, jei jūs tikrai esate toks, koks aprašytas tame įraše, tai tam, kad jums padidintų atlyginimą, reikia dėti vadovui pareiškimą apie išėjimą iš darbo. Taip, vadovai žada algos padidinimą ir motyvacinę sistemą, bet tai buvo žadama jau praeitais metais, tad jei alga ir bus padidinta, esu nusiteikusi ypatingai skeptiškai šiuo atžvilgiu, ir nemesiu bandymų rasti kitą darbą.

Išmokti organizuotumo. Ilgą laiką svarsčiau, dėl ko man taip trūksta organizuotumo. Analizavau savo elgseną, fiksavau „žurnale“ savo veiklą, vertinau, kur paslystu, ir supratau, jog problemos pas mane ne tiek su pačiu organizuotumu, tai tėra pasekmė, kiek su koncentracija. Jei sugebu išlaikyti dėmesį, rezultatai būna stebinantys net mane pačią, tačiau pastaruoju metu jaučiuosi gana išsiblaškiusi. Taigi.. jei mano atrasta technika suveiks, pasidalinsiu ja su Jumis pavasarį :D

Komentarai

  1. "Išmokti organizuotumo" :) Hm... Nusibodo buti spontaniskai? :D

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Aš nesu spontaniška, bet ir niekada nebuvau organizuota :D Stengsiuos šiais metais daugiau skirti dėmesio dalykams, kurie pagal Eizenhauerio matricą yra dalyje "svarbu, bet neskubu" :D tai pavyks tik organizuotumo dėka :D

      Panaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas

Viaplay - oro pardavimas