Nauja patirtis, arba kaip aš praregėjau..

Linksmiausia šio įrašo dalis ta, jog antraštėje nėra nė lašo perkeltinės prasmės :D jau kokie šeši metai kaip nelabai kaip matau į tolį. T.y. aš viską matau, bet labai neaiškiai. Tad sugyventinė prieš porą metų nusitempė mane į optiką ir dovanų nupirko akuliorius. Pradžioj aš didelio skirtumo nejaučiau, tik tiek kad su akiniais vaizdas atrodė šviesesnis, ir raukytis teko mažiau.
Pirmus metus aš akinius naudojau labai retai ir tai tik darbe, nes dėl tam tikrų dalykų reikėdavo į tolį žiūrėti. Bet ir tas akinių naudojimas buvo nereguliarus. Jau rimtai akinius nešiot pradėjau, kai pakeičiau darbą, nes naujas darbas reikalavo didelio kruopštumo, o kompiuteryje pateikta informacija dažnai buvo smulki, bet didelėje apimtyje. Taigi.. nuo tada pradėjau akinius nešioti pastoviai.
Bet ir tai tik darbe. Už darbo ribų ar elementariai einant valgyt aš juos visada nusiimdavau, nes net apsirengt striukės būdama su akiniais aš nevalioju. Nežinau. Kol dirbu, viskas ok. Akiniai man nei kiek netrukdo, ir aš jų net nejaučiu, bet kai kalba eina apie kokį nors judesį, viskas. Ir ne kartą bandžiau priprasti vaikščioti su akiniais pastoviai. O varge..
Nuo pastovaus akinių nešiojimo darbe ir namuose iškilo didesnės problemos su buvimu be akinių viešoje erdvėje. Kai akys pripranta gerai matyti, jos dar šikniau mato be akinių. Tai taip ir gavosi, kad su akiniais viskas ok, o be jų kažkoks blur efektas užsideda.
Taip mano galvoje atsirado mintys apie kontaktinius lęšius. Visi aplinkui kas netingėjo gąsdino mane ir atkalbinėjo - kaip tai nesveika, kaip nepatogu, kaip brungu ir t.t. ir t.t. Bet aš nepasidaviau. Aš naiviai tikėjau, kad kontaktiniai lęšiai gali būti puiki visų mano bėdų su regėjimu išeitis.
Kolegos gimtadienio proga padovanojo čekį, kurį ir panaudojau vienoje optikoje nusipirkus visus kontaktiniams lęšiams skirtus reikmenis.Grįžau namo, užmerkiau lęšius.. ir nuėjau miegoti su mintimi, kad rytoj važiuosiu į darbą jau matydama pasaulį.
Rytas prasidėjo įprastai, bet kažkaip neįvertinau savo tempo, ir susivokiau, jog iki išėjimo į darbą man liko dešimt minučių. Išsitraukiau lęšius. Pasižiūrėjau į veidrodį ir nusispjoviau. Ir ką aš apgaudinėju? Gyvenime nesidėjusi lęšius užsidėsiu juos per 10 minučių? Nejuokinkit. Tai tik atsidusau ir padėjau lęšius į vietą.
Grįžusi po darbo pirmoj eilėj nusprendžiau įsidėti lęšius. Apibūdinti šią procedūrą galima vienu labai taikliu žodžiu hilarious. Likau labai nustebusi, kaip lęšis nenoriai užsikabina už akies, jam mieliau yra pirštai. Tuomet buvo awkward momentas, kai maniau, kad lęšis papuolė kažkur ne ten, kur reikia, ir niekaip negalėjau jo rasti. Galvojau, jog anas užslydo kažkur už voko. Ar dar geriau - kažkur nafik pamečiau. Kadangi vonioje apšvietimas lievas, atsinešiau telefoną su žibintu ir pasišviečiau į akį. Žiūriu, opa, jis ten, kur ir turi būti. Atsidusau ir ėmiausi antros akies. Dar gyvenime nesuvokiau, kaip daug akių žmogus turi! Su antra akimi susitvarkiau greičiau, bet ten tai konkrečiai buvo meilė per prievartą. Lęšį įgrūdau į akį, ir aš čia ne metaforiškai išsireiškiu :D Sukišau tą lęšį ir neatsimerkiau, kol nebuvau tikra, jog jis neiškris :D
Pradžioje nejaučiau kažkokio praregėjimo. Matomai dėl to, kad išvarginau akis. Arba lęšius ne ta puse įsidėjau.. Šiaip pradžioje buvo kažkoks jausmas, jog kažkas akyje yra, bet jis nebuvo nemalonus. Bet kai įsilašinau ten tokius lašus iš viso dingo tas jausmas. Dabar pradedu suprasti, kai žmonės sako, kad galima pamiršti, jog esi užsidėjęs lęšius. Čia kaip su sąmoningu sapnavimu.. sapnuoji ir galvoji, ar tu čia sapnuoji ar ne? :D
Kadangi šiuos lęšius galima naudoti ir dieną ir naktį, tai šiąnakt buvo mano pirmoji naktis su lęšiais. Tikrai likau nustebusi, kaip tai nesukėlė jokių nepatogumų. Ir va, rytas. Jaučiuosi puikiai :D Tai va tokia ta mano patirtis su lęšiais.. na, o jei kam įdomu, kaip aš juos dėjausi, galite pažiūrėti žemiau pateiktą video, kažkas panašaus ir buvo :D O aš oficialiai skelbiu save kiborgu :D Komentarai

 1. Pirate, kur minux chatas dingo? Labas! DėdėPetras

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sveikas :D kad šeima apsivedė Minux ir jau dėjo ant to chato ir t.t. :D

   Panaikinti
 2. Rimtai? Geras! Kaip tu laikais, kaip šuo gyvas?;D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. kuo rimčiausiai :D aš tai taip pat, ir šuo gyvas, niekur dar nesidėjęs :D o pats kaip laikaisi? vis dar šaudai su fotiku? :D

   Panaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas

Viaplay - oro pardavimas