Anime: Yuri On Ice!

Štai, pagaliau pažiūrėjau praeitų ar užpraeitų metų vieną iš populiariausių naujienų. Vis matydavau, kaip aplinkiniai rekomenduoja pažiūrėt šį anime, bet aš niekaip neprisiverčiau. Ir va, dėl tam tikrų priežasčių pabaigus žiūrėti vieną anime supratau, kad neturiu ką žiūrėti, prisiminiau, jog yra Yuri on ice.
Deja, Vanagas varžybose nedalyvavo :D
Šiaip nemėgstu sportinių anime, bet dailusis čiuožimas kiek kitoks dalykas nei šiaip sportas. Čia gal labiau menas. Ir net labai gražus. Bent jau man dailusis čiuožimas žiauriai patinka, nors jo nei seku, nei žiūriu. Kai pradėjau žiūrėti anime, turėjau tam tikrų minčių, ir maniau, kad siužetas kažkaip vystysis.. na, ne taip sparčiai :D man trūko kitų čiuožėjų charakterio atsiskleidimo. Aišku, jei tai būtų anime po šimtą serijų per sezoną, tai taip, kiekvieno čiuožėjo programa būtų gliaudoma visą seriją. Gal dėl to taip keistai ir susižiūrėjo. Užtat kuo man labiausiai šis anime patiko, jog pradėjau daugiau suprasti apie patį dailųjį čiuožimą. Savaime suprantami dalykai nebeatrodo tokie savaime suprantami, ir bent jau kažkiek pradėjau suvokti, kaip tai sudėtinga.
Siužetas paprastas. Pagrindinis veikėjas Yuri labai nesėkmingai baigė sezoną dėl ko vos neapsisprendžia mesti profesionalų čiuožimą ir grįžta namo. Kaip ten bebūtų, lakštingala negali nečiulbėti, kaip ir Yuri negali nečiuožti. Vieną vakarą jis pademonstruoja vaikystės draugei programą, kurią atliko visų čiuožėjų dievaitis Viktoras Nikiforovas (mano mokyklos meilės bendrapavardis :D). Yuri pasirodymą stebėjęs Viktoras meta čiuožimą ir atskuba į Japoniją treniruoti jaunąjį talentą. Paskui Viktorą atkeliauja ir kitas talentingas ir ambicingas čiuožėjas Jurijus Pliseckis. Jis toks gana chamavotas, bet šiaip geras vaikas. Jis taip pat nori, kad Viktoras jį mokytų.
Na, ir kaip galima nuspėti, pastoviai vyksta visokios varžybos. Mūsų pagrindiniai ir nepagrindiniai veikėjai jaudinasi, ruošiasi, smunka ir vėl pakyla..
Kas man labiausiai patinka anime, jog ten parodoma yra ta tikroji aukšto lygio konkurencija. Mane visada pjauna, kai pas mus į konkurentus žiūrima iš aukšto, bando juos pažeminti ir pan. Tikroji konkurencija yra ne tada, kai tu esi geresnis už š.. protingesnis už idiotus, sėkmingesnis už nevykėlius.. tikroji konkurencija yra, kai tu pranoksti save, stiprius konkurentus. Ir visada tikėjau ir tikėsiu, jog pralošti stipriam varžovui taip pat naudinga kaip ir prieš jį laimėti, nes tik tada tu gali kažko išmokti.

Bendrai anime paliko gerą įspūdį. Smagiai susižiūrėjo. Lengvas toks.. gražus.. 

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas

Viaplay - oro pardavimas