Anime: Kill la Kill

Jau seniai nerašiau apie anime, nors peržiūrėjau jų ne vieną. Realiai ir šis įrašas atsirado ne dėl pačio anime, nes jis šiaip toks slabnokas, slabnokas, bet per jį išgirdau tokią nesvietišką dainą.. tiesa, tik kai nusprendžiau peržiūrėti žodžius, sužinojau, kad dainuojama vokiškai.. nu.. šaize.. galvojau, čia man vienai taip su vokiečių kalba prastai, bet japonams dar liūdniau :D Žodžiu..
Anime kaip anime. Drabužiai nori užkariauti pasaulį. Čia jokios perkeltinės prasmės nėra - drabužiai iš tikrųjų yra iš tolimos galaktikos atsibeldę ateiviai, kurie užtiko žmoniją dar senų senovėje, kai visi plikom šiknom lakstė. Ir va, tie drabužiai "apsirengė" ant žmonių. Jie norėjo pasisemti iš jų energiją, bet ten kažkas nepavyko.. ar pernelyg primityvus protas ar kažkas.. ne esmė. Mūsų pagrindinė veikėja nieko apie tai neįtaria. Viskas, kas ją domina, tai atkeršyti už tėvo mirtį. Tam ji pasiryžta kautis su visais šustros akademijos nariais, kol galiausiai paaiškėja visos tėvo nužudymo aplinkybės ir tamsios paslaptys..
Super galia.. tai kai apsirengi drabužius ir prarandi gėdos jausmą, praktiškai visiškai apsinuogini, užtat būni belenkaip stipri :D sakysit, kokios nesąmonės arba kokios čia keistenybės? Drabužiai ateiviai? Nori užkariauti žemę? WTF? Juk tai anime, čia keistų dalykų nebūna :D
Šiaip yra vienas trumpas sezonas. Susižiūrėjo gan lengvai minant dviratį, tad tikrai rekomenduoju, jei norite ką nors paprastesnio ir šmaikštaus :)

O dabar staigiai visi klausyti šito šedevro: Blumenkranz (Ragyo Kiryuin theme)


Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas

Viaplay - oro pardavimas