Lifehack'as - lengvas būdas išnaudoti vizualizaciją

Pavasarį rašiau apie tai, kokia stipri jėga yra vizualizacija. Dabar pasidalinsiu vienu būdu, kurį galima panaudoti su tikslu palaikyti savo vidinę motyvaciją. Žodžiu, pakūriau tokį netrumpą life bucket list’ą. Ir taip nutiko, kad internete užtikau vieną įdomų patarimą – sukurti visų savo norų koliažą. T.y. suklijuoti įvairius vaizdus, kurie simbolizuotų jūsų norus – pvz., Eifelio bokštas, jei jūs svajojate nukeliauti į Paryžių, automobilis, jei svajojate apie kokią mašiną, besibučiuojanti porelė, jei svajojate susirasti antrą pusę ir pan. :D Na, tikiuosi, kad mintį pagavot.
Esmė tame, jog tas koliažas turi būti matomoje vietoje, kad Jus motyvuotų. O įvykdžius kokią užduotį ir pan., būtų galima pačiame koliaže pažymėti, ką jau padarėt. Vizualiai motyvuoti save nesustoti ties pasiektais tikslais :) Kadangi aš bastausi tarp dviejų gyvenamųjų vietų, koliažą tampytis su savimi nekažką.. tad sugalvojau tam alternatyvą.
O alternatyva tokia akivaizdžiai paprasta – susirandate internete wallpaper’ių, kurie atspindėtų jūsų svajonę ir sureguliuojat ekrano nustatymus taip, kad paveikslėliai keistųsi pagal jums patogų dažnumą.
Šis būdas nėra toks vizualiai įspūdingas kaip rankų darbo koliažas, tačiau tikiu, jog jis turėtų būti savotiškai efektyvesnis, kadangi kur nors pakabintas koliažas yra statiškas, ir su laiku žvilgsnis atbunka, jis tampa interjero dalimi į kurią nekreipiame dėmesio. O štai besikeičiantys tapetai jus nuolat stebintų ir kutentų jūsų norą įvykdyti tai, ką simbolizuoja vaizdas :)
Jei vis tik sumąstėte sulipdyti realų koliažą, tuomet rekomenduoju patogumo dėlei susiskirstyti savo norus pagal tam tikras sritis. Pvz., kelionės, darbai, pirkiniai, santykiai ir pan. Tada galėsite estetiškiau sudėlioti savo svajones :D

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas

Viaplay - oro pardavimas