Kaip gražiai nufotografuoti negražų žmogų?

Taip va gavosi, kad man pasivaideno viena iš foto reklamų. Na, fotografo teikiamos paslaugos. Ir jo titulinėje nuotraukoje yra tokia ryški, graži mergina. Tikrai graži nuotrauka. Ir nors su fotografija neturiu nieko bendro, vis prisimenu America's Next Top Model laidą, kur vedėjai skatino modelius rizikuoti, kas reiškia, vien puikūs duomenys ir dailus veidukas yra ne tiek daug verti (bent jau ne viršūnėje), jei su tavimi negalima padaryti dėmesio vertų nuotraukų. Ir toje laidoje dažnai tekdavo nustebti, kai atrankas praeidavo net ne šiaip kad ne itin dailios merginos, bet konkrečiai negražios. Tiesiog turinčio kažką tokio, kas kabina.
Ir štai tų fotografų reklamų visur dabar pilna. Geriausius savo darbus pateikia  pirmiausia. Ir tada pagalvojau. Gražią merginą nufotografuoti nėra sunku. Nesigaudantis fotografijoje neįvertins to įdėto fotografo darbo, bet jis pamatys gražią merginą, ir susikurs iliuziją, kad va, kaip puikiai fotografas fotkina, mat kokia graži mergina gavosi. Manyčiau, tikram fotografui, norint parodyti savo meistriškumą, kaip tik ir reikėtų nufotografuoti negražius dalykus taip, kad jie atrodytų gražūs ar kokie nors išraiškingi. Tai, kad fotografuojami asmenys gali būti ir nepatrauklūs, bet jų nuoširdi laimė gali užgožti visą tai. Manau, fotografija turėtų gaudyti būtent tokius momentus. Na, bet komercija yra komercija, ten veikia kiti principai :)

Komentarai

  1. Deja, bet mokslininkai apie tai turi kitą nuomonę - https://www.facebook.com/notes/svag%C5%ABno-naujienos/prastai-nuotraukose-i%C5%A1einantys-%C5%BEmon%C4%97s-yra-tiesiog-negra%C5%BE%C5%ABs/1101493826594699/

    AtsakytiPanaikinti
  2. DėdėPetras. o kodėl tu galvoji kad ta ar kita mergina graži?:) gal ji tik nufotografuota tinkamu kampu ir tik todėl ji atrodo graži:))

    AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas

Viaplay - oro pardavimas