Geocaching - pasidavė 1 lobis iš 2

Žiūriu, čia jau kažkokia tendencija rasti vieną lobį iš dviejų :D
Taigi pirmąjį lobį medžiot ketinau prie Didžiojo šaltinio, kur žmonių visada pilna. Aš tai irgi protinga, parinkau gerą dieną – trečiadienį, kas pas mus kaime yra turgaus diena. O aš dar vyliausi, jog yra darbo diena, tai žmonių tiek nebus. Nuoširdžiai tam šlaite prasiknisau geras keturias valandas. Ir lobio neradau. Išrausiau visą šlaitą, išrausiau visas egles. Nieko neradau. Nors ne, meluoju. Radau šiukšlių maišą. Tai nežinau, ar čia ir turėjo būti tas lobis. Koordinatės, sakė, kad plaukioja, tai radau kitą beržą. Bet nu nieko neradau. Išvaikščiojau ir iššliaužiojau šlaitą, ir galiausiai pasidaviau.
Gal dar būčiau paieškojus, bet kad telefonas jau dvėst pradėjo, o aš norėjau dar vieną lobį netoliese surasti prie pušies. Nu rimta ta pušis, beveik 200 metų senumo. Komentaruose daug kas zyzė, kad nieko ta pušis ypatingo, na, ir tame tiesos yra. Koks mums, augusiems pušyne, realiai skirtumas? Bet šiaip lobio paieškos buvo įdomesnės. Lobis buvo įkeltas į medį, bet lipt į jį nereikėjo. Iš komentarų supratau, kad aną galima su šaka nusikabint. Atėjau palei koordinates ir pradėjau blūdint. Blūdinau, blūdinau. Tiesa, ten toks pušynas jaunuolynas, o užuomina - ~4 m pušelė. Na, tai jūs galit įsivaizduoti, kaip atrodo pušies paieškos pušyne? Lobio autorius tikrai turi linksmus plaučius :D
Čia ta apie 200 metų senumo pušis :)
Tačiau šioje vietoje mane išgelbėjo vienas iš komentarų, kuris sakė, kad rado nesunkiai, tik koordinatės metė į jaunuolyno pusę, tai supratau, kad vis tik lobio ieškoti jame nereikia, o pats lobis turėtų būti kažkur ant ribos. Na, ir pradėjau dairytis. Dairiausi, dairiausi. Nieko. Tada pasiklioviau kitu komentaru, kur sakė, jog greitai rado, teko pasidairyti kokias penkias minutes. Tad nusprendžiau vėl grįžti prie koordinačių ir nuo jų judėti lobio link. Ir taip atsistoju ties 10,8m nuo lobio, pakeliu galvą, žiūriu, o tas mėgintuvėlis kabo palei nosį. Tikrai nereikėjo tiek vargti :D Kadangi lobis yra mikro dydžio, tai ten jokių lobių nėra, tik reikia užsirašyti lapelyje :)
Ko išmokau dar?
  • Geocaching’as itin įdomi veikla, tačiau ir reikalaujanti kantrybės. Labai didelės kantrybės.  Tik šį kartą supratau, kaip stipriai man pasisekė, kai anos dienos lobius pavyko rasti greitai (ir nesvarbu, kad vieno lobio nepasiekiau, radau jį tikrai greitai :D) Gaila, kad šiam kartui prie šaltinio jos man neužteko, nes jau galvojau, keturias valandas prasiknisus tikrai niekur neisiu, kol nerasiu lobio :D
Kai padariau šią foto, Gūglas mane išgąsdino. Jis ne tik paprašė manęs leidimo kur nors papostint šią foto, bet dar ir pasakė, kas čia per daiktas ir vieta.. Ir tada supratau, kad mums visai nebūtina bijoti kažkokių tai įdiegiamų mikroschemų į mūsų galvas, kai mes patys savo noru ir didžiausiu entuziazmu tampomės net ir į tualetą techniką, kuri kuo puikiausiai mus seka ir be visokių papildomų intervencijų :D tiesa, čia tiltelis prie girininkijos, žymintis "Pažinimo tako" pradžią..


Ten visai žemai žmonės semiasi šaltinio vandenį.. Žmonės čia atvažiuoja net iš aplinkinių kaimų ir miestų, tad įvertinę šio šaltinio svarbą įrengė va tokius patvarius metalinius laiptus. Galima ir pasėdėt, atsipūsti :D Kitą kartą pafotkinsiu iš arčiau.

Jei labai pasistengtumėte, įžvelgtumėte šioje foto ir mane :D Labai tikėjausi, kad čia tas beržas, prie kurio lobis ir yra paslėptas.

Man labai gražu samanomis apaugę medžiai.. tik gaila, kad nuotraukose tai nesimato

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas

Viaplay - oro pardavimas