Ratuota senmergė (TREČIA DALIS) – tai ką? Vien riedučių nepakanka?

Šiaip riedučiai nėra pigus malonumas. Tačiau įsigijus riedučius eina dar keli momentai, kur iš Jūsų pareikalaus tam tikrų išlaidų. Bet jos to vertos.

Būtinai įsigykite apsaugas. Nebūsiu banali ir neaiškinsiu akivaizdžių dalykų apie pavojų susižeisti, taip kad nelikit abejingi ne tik savo sveikatai, bet ir gyvybei :D
Jei vis tik ketinate likti abejingi, pažiūrėkite štai šį video:P.S. šiaip šis video puikiai demotyvuoja užsiimti šiuo sportu..

Kur tuos riedučius dėt? Realiai labai geras klausimas, kadangi visur su riedučiais neprivažinėsi, galų gale, ir iš namų reikia kažkokiu būdu išeiti, laiptais gi nelaipiosi :D Šiam reikalui išspręsti yra nemažai variantų, aš čia apžvelgsiu trumpai tik kelis iš jų.


Kuprinė
Reikalinga talpi kuprinė, nes riedučiai šiaip užima nemažai vietos. Tačiau riedučius galima ne tik įdėti į vidų, bet ir diržų pagalba prisegti prie pačios kuprinės :D Kai kurie riedutininkai skundėsi dėl to, jog paskui važiuojant būna nugarai karšta. Iš kitos pusės, kuprinėje puikiai telpa Jūsų avalynė ir vanduo. O ir rankos lieka laisvos.


Specialūs riedučių krepšiai
Šiuo atveju man kuprinė atrodo patogesnė, nes dažnai krepšiai turi tik rankenas, o jei ir turi kokią petnešą, tai ji dedama skersai per galvą ar tiesiog ant peties, kas gal ne taip patogu. Nors nežinau, reikėtų gal pabandyti. Nors riedučius nešti turėtų būti patogu. Iš kitos pusės, komfortas aktualesnis važiavimo metu, o ne riedučių nešiojimo :D Juk ir sportas vadinasi važiavimas riedučiais, o ne riedučių nešiojimas :D Tiesa, dažnai specialiuose krepšiuose yra atskiras skyrius laikyti apsaugas.


Sulipinti lipniąsias riedučių juosteles kartu
Būtent taip aš ir darau. Nors buvau nusipirkusi kuprinę, kur mano riedučiai nelabai telpa, bet pati vaikštau su sulipintais riedučiais, nes man tai yra tikrai patogu. Vieni tokiu būdu persimeta juos per petį. Na, ką žinau.. smirda gi :D Bet šiaip šitaip daryti negalima, kadangi taip gadinasi įtvirtinimai, tad geriau rasti kokį nors variantą, kur nuotraukoje :D


Ir paskutinis akcentas.. Riedučių „tapkės“ :D Jos padės apsaugoti Jus, Jūsų drabužius ar talpą, kurioje laikote riedučius nuo nešvarumų. Aš šiaip nesu tokia lepi, tai pofik man, aš ir išsiskalbt drabužius galiu, ir pasikasyt netingiu :D

Kitas įrašas bus kaip tik apie tai, nuo ko pradėti :D
Ir dar vienas motyvuojantis video iš internetų platybės :D


Pirma dalis - ar verta, kai tau jau seniai ne x-niolika?
Antra dalis - ir kas per velnias tie riedučiai?
Ketvirta dalis - Važiuojam!
Penkta dalis - Mokomės stabdyti

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Наболевшие мысли...

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas