Ratuota senmergė (PENKTA DALIS) – Mokomės stabdyti

Kodėl ne atvirkščiai? Todėl, kad tam, jog išmoktum stabdyt, pirmiau reikia pajudėti iš vietos. Jei jau bandėt tai padaryti, turėjote pastebėti, jog prieš tai prodytame tutoriale mokymasis važiuoti nėra toks jau paprastas, kaip atrodo :D
Iš esmės perkant naujus riedučius, turėjote pastebėti, jog stabdis yra tik ant vieno bato (dešiniojo, būtent taip ir atskiriu, kur kurios kojos :D). Pažengę riedutininkai nusimontuoja stabdžius, nes jie jau išmoksta stabdyti kitais būdais, tačiau pirmasis būdas neišvengiamas visiems – standartinis.

Standartinis stabdymas yra atliekamas taip:

- važiuojat
- dešinę koją tiesiat į priekį taip, kad stabdis siektų dangą, kuria važiuojate
Dar yra T stabdymas, kai jūs

- važiuojat
- tada vieną koją, dažniausiai dešinę, statote horizontaliai, kad ratai šonu liestųsi prie dangos, kuria yra važiuojama.

Aš taip dar nemoku :D


Kad būtų aiškiau, pasižiūrėkit šį video:


Šiaip tų stabdymo būdų yra daug, tačiau visi kiti yra žymiai sudėtingesni, bet ir veiksmingesni. Netgi organizuojamos stabdymo rungtys vadinamos "slide" :D Įspūdingai atrodo..

Šis įrašas bus paskutinis apie tai, kaip pradėti važiuoti riedučiais. Gal kada šį ciklą papildysiu, jei pati pramoksiu kokių nors triukų. Gal net kokį video įmesiu :D O jei rimtai, tai neapsistokite ties šia informacija. Aš gi net mėgėja vadintis negaliu, o tik aprašiau savo žingsnius riedėjimo link. Mokykitės, žiūrėkit video, skaitykit reikiamus straipsnius ir mėgaukitės :)

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Наболевшие мысли...

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas