Kaip sukurti populiarų tinklaraštį?

Mano tinklaraštis tikrai nėra populiarus, nors lankytojų čia atsiranda vis daugiau priklausomai nuo to, kaip dažnai keliu naujus įrašus. Kuo daugiau naujų įrašų, tuo daugiau peržiūrų sulaukiu. Bet šiaip nesu išsikėlusi tikslą, kad mano blogas būtų populiarus. Kitu atveju jis būtų visai kitoks.
O ko realiai reikia tam, kad blogas ar kokia fb grupė sulauktų populiarumo?
Reikia tik dviejų dalykų – turinio ir reklamos.
Iš kur aš čia tai ištraukiau? Čia sena kaip gyvenimas tiesa. Tam, kad turinys sulauktų populiarumo, jis turi būti nukreiptas į tą pilkąją masę. Geriausias šio reikalo pavyzdys yra Geležinės Lapės sėkmė. Ką Lapė daro? Tyčiojasi iš vidutinio internauto :D
Iš tikrųjų ir pats tyčiojimasis turi tam tikrą "šabloną" -
  • Visų pirma, postas turi būti trumpas. Ilgų postų šiais laikais niekas neskaito, o mintis protingiau skamba, jei ji sutelpa į vieną sakinį.
  • Tyčiotis reikia iš eilinio mirtingojo silpnybių: vienatvės problema, svorio metimas, amžini karai tarp merginų ir vaikinų, dabartiniai vaikai ir praeities ubagiška vaikystė, kebabai, švietimo vertė ir t.t. ir pan.
  • Tačiau negalima pamiršti aktualijų, kuriomis vidutinis internautas domisi: alkoholio vartojimo apribojimai, rūkymo draudimas balkone ir t.t.
Tai va, jei norite pradėti kurti komercinės paskirties blogą ar fb grupę (viens kitam netrukdo), tai yra pats paprasčiausias būdas sulaukti populiarumo. Sakydama "paprasčiausias" turiu omeny, jog nereikia taip smarkiai "investuoti" į turinį, tačiau palaikyti intensyvų tempą tikrai yra ką veikti. Su soc. tinklų populiarumu viskas labai slidu, kadangi populiarumą išlaikyti labai sunku. Manau, čia labai tinka pasakymas apie sportą – niekada nemesk treniruočių ilgiau kaip 3 dienoms, taip ir su blogais ir fb grupėmis, nepostink rečiau kaip trys dienos. Na, nebent tu esi Geležinė Lapė. Ji gali postint ir kartą į savaitę, ir populiarumas neturėtų nukentėti.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Наболевшие мысли...

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas