IQ testas parodė, kad aš graži..

.. O jei rimtai, ar esate bandę atlikti IQ testą? Atsimenu, jog kažkada prieš beveik dešimt metų tokį atlikau, ir rezultatai manęs nei nuliūdino, nei nustebino, bet ten tikrai nebuvo kuo girtis. Tada buvau labai naivi ir tikėjau kiekvienu komentaru iš eilės, kuris, remiantis IQ rezultatais, skelbėsi esąs genijus :D Galvojau, na negi taip gali būt?
Ir va, vienas žmogus pareiškė, kad mano IQ turėtų būti labai aukštas, norėdama jam paprieštarauti (kaip tai moteriška..) nusprendžiau atlikti IQ testą. Žodžiu, paspaudžiau ant pirmos nuorodos, kokią man išmetė senas geras Gūglas ir.. kibau į užduotis. Atvirai pasakius, galvą pradėjau sukti jau nuo maždaug 18 klausimo. Taip sakant, jau nebuvo ten tokie akivaizdūs sprendimo variantai. Bent jau man.
Žodžiu, sprendžiu, sprendžiu. Ir į pabaigą keli buvo tikrai tokie, kuriuos aš priskirčiau kategorijai "šikna", tad Jūs galit įsivaizduoti mano nusivylimą, kai pateikus paskutinį atsakymą monitoriuje pamačiau užrašą - Kad sužinotumėte testo rezultatą, išsiųskite žinutę už 3 eurus.
Taigi.. nusprendžiau, kad aš pakankamai protinga, kad už tokį dalyką pinigų nemokėčiau :D Bet, blyn, kaip apmaudu buvo :D

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Наболевшие мысли...

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas