Nauji metai, nauji iššūkiai..

Na, ir kaip gi be naujų iššūkių?

Sveikata
Vėl reikės kažką sugalvoti su vandeniu. Šį kartą reiks kokios literatūros pasiskaityt, o tai akivaizdu, kad „mano metodas“ neveikia.
Su joga taip pat tenka atsisveikinti, tad reikia sugalvoti kokią nors alternatyvą.. rudenį buvau iš didelio entuziazmo įsigijusi riedučius, bet normaliai pasidžiaugti jais negalėjau, tad reiks kaip nors sumąstyt, kokią čia dieną pasivažinėti riedučiais, ištaikius geresnį orą. Nors apsaugas nusipirkti man taip ir nepavyko.
Taip pat įsigijau labai fainą dalyką – šokdynę. Skaičiau, kad labai sveika širdžiai. Tai realiai dabar yra mano pagrindinis „sportas“ - penkios minutės rytais. Geriau nei nieko.

Vertimai
Praeitais metais užsibrėžiau tikslą uždirbti 1000 pinigų iš vertimų ir trūko visai ne daug, kad šis tikslas būtų įgyvendintas, tad įkvėpta šio rezultato, šiais metais kartelę pakelsiu iki 1500.
Taip pat žūtbūt turiu išversti bent dvi knygas iki galo (apie redagavimą kalba neina :D).
Ir, žinoma, būtų nuostabu, jei išversčiau savo tuos apsakymėlius. Tiksliau, jie yra išversti, reikia tik susiredaguoti. Tada bus galima „išleisti“ elektroninę knygutę ir įmesti į LM :D
Perskaityti bent 3 knygas iš vertimų sferos, nes jaučiu, kad pastaruoju metu nieko naujo nebesužinau. Tiesa, dar neišsirinkau, ką skaitysiu, bet skaityti tikrai yra ką..
Na, ir susubtitruoti pirmą Firefly seriją :D

Kelionės
Nukeliauti į kokią nors užsienio šalį bent kartelį. Kad ir pas kaimynus kokius :D
Aplankyti 5 nacionalinius parkus. Labai jau Redži įrašuose vaikščiojimai mane suintrigavo :D
Aplankyti Velnių muziejų, Sugiharos namus ir VII fortą :D
Absoliuti tiesa
Asmeniniai iššūkiai
Pasidaryti tatuiruotę. Jau kaip ir žinau, kokios daugiau ar mažiau noriu.. Tik reikės surasti, kad kas nupieštu..

Nebegerti energinių gėrimų. Šitai galima būtų pripaišyti prie sveikatos, bet čia jau ne tas atvejis :D Skanūs jie rupūžės.. ypač obuolių skonio Burn :D

Atidaryti el.parduotuvę. Šiaip pati dirbu el.parduotuvėje, tad norisi išbandyti įgytą patirtį realiame reikale. Kaip tik su drauge radom vieną tokią „nišą“, kuri nebūtų labai nuostolinga, jei kas nors nepavyktų, nors atvirai pasakius, aš pati nesitikiu kažkokio pelno apskritai, jei į minusą neišeisim, ir tai bus gerai. Šiaip smalsu išbandyti savo jėgas ir tiek.

Ir.. pagaliau baigti rašyti knygą.

Kitos lempos

Perskaityti 25 (+3) knygas.
Iš praeitų metų man liko trys baudos knygos, tad viso grožinės literatūros knygų gausis 28. Jau turiu preliminarų sąrašą, kuris, be abejo, bus modifikuojamas ir ne kartą. Taip pat dar kokias tris knygas apie vertimus reikia perskaityti..

Perklausyti 10 (+3) audio knygų.
Kadangi iš praeitų metų taip pat liko trys knygos, tai šiems metams pasistengsiu perklausyti 13 knygų. Jau tris knygas turiu dar nuo praeitų metų, tad dar reiks pasiruošti tą sąrašiuką.

Peržiūrėti 20 anime
Pernai metais buvau išsikėlusi tikslą peržiūrėti 10 (realiai nesuprantu, kodėl taip mažai) ir jo neįgyvendinau. Tačiau kaip jau minėjau praeitame įraše, vien Bleach peržiūrėjau 366 serijas, o šiais metais tokių galingų apimčių anime vėpsot neketinu. Nebent kokį Narutą ryšiuosi pagaliau pažiūrėt. Man ten liko gal kokios 100 serijų :D Ką žiūrėti, sąrašą irgi jau turiu, taip kad bus smagu :D

Parašyti 20 (+6) įrašų vertimų bloge
Praeitais metais išstenėjau vos 14 įrašų, ir nors keli iš jų buvo gan turiningi, vis tik ne tiek, kad būtų galima pateisinti trūkumą. Kas liūdniausia, parašyt turiu ką, tik kad niekaip neprisėdu, kadangi ten jau ne šiaip kokie pamąstymai aprašomi, o vyksta info paieška, analizė ir t.t. Nieko, susiimsiu ir padarysiu.

Įsigyti 80 PFAF knygų.
Man iš viso liko jų rasti 183, ir jas gauti bus sunkiausia, kadangi daugumos trūkstamų dalių nebėra pardavime, taip kad teks ieškoti per žmones. Šiaip 80 knygų man yra gan optimistinis skaičius, kadangi naujesnės yra brangesnės, tad jei ir rasiu trūkstamas dalis, ne faktas, kad galėsiu iš karto ir pagriebti :D Va, artimiausiu metu ketinu pasigriebti, jei neklystu, kažkur 18 knygų papigiai, taip kad visai neblogi metai nusimato..


Štai tokie kuklūs planai ateinantiems metams :D

Komentarai

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Наболевшие мысли...

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas