Anime: Your Lie in April

Ko gero, dar vasarą mačiau šį nepakartojamą anime. Man jį labai draugas rekomendavo (švelniai tariant). Kaip tik buvau pražiūrėjusi visą eilę anime, kurie man didelio įspūdžio nepaliko, tad šis anime buvo tikra atgaiva širdžiai. Siužetas lengvas ir savotiškai nuspėjamas, tačiau esminiai momentai yra tokie netikėti, kad net širdį spaudžia.
Siužetas yra toks – pagrindinis veikėjas (nu sunku man įsiminti japoniškus vardus.. bleach veikėjus atsimenu tik dėl to, kad serijų buvo 366, tad nori nenori įsimeni :D) yra tikrų tikriausias muzikos vunderkindas. Jo mama augino jį labai griežtai ir mokė groti. Iš tikrųjų jų santykiai buvo ypatingai sudėtingi, bet vieną dieną ji mirė, ir vaikinas nebegrojo pianinu. Tiksliau – nebegrojo viešai.
su konkurentais :D
Iš tikrųjų jo istorija labai sudėtinga. Jis augo ganėtinai vienišas, teturėjo keletą draugų, o konkurentai jo nekentė ir vadino robotu. Nors kas nuostabiausia, tikri jo konkurentai – jo bendraamžiai vaikinas su mergina nuoširdžiai žavisi juo. Štai šiame anime pamačiau nuostabią, tobuliausią konkurencijos formą – kai norima pranokti konkurentą savo meistriškumu, o ne dėl to, kad konkurentas susimovė, kaip daugelis ir svajoja.
Taip jau atsitiko, kad vieną gražią dieną jis susipažino su nuostabia smuikininke, kuri laužė visas įmanomas taisykles ir grojo širdimi. Jiedu puikiai vienas kitą papildė. Žinoma, mergina privertė draugą nugalėti grojimo baimę ir vėl sužibėti.
Šis anime ypatingai jautrus, tačiau išlieka lengvas ir šiltas.. linksmas ir liūdnas.. Manau, jis turėtų patikti netgi tiems, kurie anime iš viso nežiūri ir net neturi jokio suvokimo apie tai :D

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Наболевшие мысли...

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas