Vaikusvajones.lt

Kaip jau neseniai čia minėjau, kad aplinkui visi tik zyzia, kaip viskas negerai, tad norisi kažkokio pozityvo. Ir kažkas iš aukščiau išgirdo mano bambėjimą. Yra toks puslapis vaikusvajones.lt Jame vaikai iš įvairių sunkiau gyvenančių šeimų užrašo savo svajones, o mes, visokie nepažįstamieji, galime padėti tas nedideles jų svajones įgyvendinti.
Šiaip aš pati esu iš tų žmonių, kurie tiki meškere, o ne žuvimi, tačiau norisi šiuo atveju patikėti tuo nedideliu stebuklu. O žiūrint į tame puslapyje pateiktą statistiką, suprantu, jog vis dėlto мир не без добрых людей.
Siūlau sudalyvauti šioje akcijoje ne dėl tų vaikų, o dėl savęs. Tiesiog pabūti egoistais ir pasidžiaugti padarę kažką gero. Taip sakant, proga uždirbti karmos taškus :D Galite net fb pasigirt, o galit ir nesigirt. O galit ir nedalyvaut. Galit prisiminti realiai pažįstamą panašaus likimo asmenį ir padėti jam kuo nors.
Žinot, daug kas sako, kad Kalėdos yra gryna komercija ir t.t. Kai šiknos visko pilnos, taip ir yra. Nebelieka to stebuklo. Net jei turit mažų vaikų, kurie tiki Kalėdų seneliu, ir realiai nori tik dovanų. O štai pasidalinti kažkuo ta proga, manyčiau, ir būtų tikra Kalėdų dvasia. Švenčių heiteriai nesuvokia, kad šventės yra proga pabūti visiems kartu su šeima, ir tai ypatingai svarbu, kai gyvename šioje beprotiško tempo karuselėje. Tiek visi skubam, tiek visi užimti, kad pamirštam dėl ko tai darom ir kas iš tikrųjų yra svarbiausia gyvenime.


Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Наболевшие мысли...

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas