Apie tą patį..

Čia vyriškis neria :D
Pokemonų bumą sėkmingai pakeitė Olimpinės žaidynės. Atvirai pasakius, man visiškai vienodai, kas ten dalyvauja, kas laimi arba pralaimi. Tačiau noriu to ar ne, gyvendama tarp žmonių vis tiek išgirstu tai vienokius, tai kitokius pareiškimus ir t.t. Tad noriu ir aš trumpai pasidalinti savo mintimi..
Tai dar viena mintis dėl kurios irgi darosi pikta, tačiau taip jau yra. Ar atkreipėte dėmesį, jog Lietuva laurus skina visai nepopuliariosiose Lietuvoje sporto šakose? Nepopuliari sporto šaka aka ne krepšinis :D Realiai dauguma laukia medalių tik krepšinio srityje, jei medalis bus iš dar kur nors, irgi puiku, bet iš krepšinio bent jau bronzą parsivežti tiesiog būtina.
Sakykit, ką norit, bet logotipas tai geras :D
O ką mes turim? Dabar bronzą laimėjo kažkokie irkluotojai.. (čia nepagalvokit, aš tikrai nieko prieš juos neturiu, aš kaip tik džiaugiuosi, kaip žmonės su minimaliu finansavimu ir palaikymu sugeba pasiekti šitokių rezultatų, o tas "kažkokie" yra skirtas būtent tam, kad pabrėžti, kiek šis reikalas pas mus nepopuliarus). Mano atmintis olimpinių žaidynių statistika tikrai nesugadinta, tačiau prisimenu vieną vyriškį su labai nelietuviška pavarde, kuris ar tik ne auksą laimėjo.. lyg ir penkiakovėje.. iš viso, kas čia per daiktas ir su kuo jis valgomas? Dar lyg kažką menu apie Lietuvos regbio komandą.. aš tada pirmą kartą sužinojau, jog pas mus iš viso jį kažkas žaidžia.. Na, Dainą Gudzinevičiūtę visi žino.. Kas ten dar? Ai, kaip gi galėjau pamiršti "taikos balandį" ir nacionalinę vertybę - plaukikę Meilutytę. Šauniai mergina prasisuko, protingi žmonės sugebėjo iš jos "duomenų" padaryti simbolį, tiesa, dar nelabai suvokiu, ko būtent.
Dėl Meilutytės labai noriu pasidžiaugti, jog nors ir daug kas (jaučiu, tokia pati dauguma kaip ir aš, kuri visiškai nenusimano apie sportą) tikėjosi iš jos dar vieno medalio, tačiau jo negavus, niekas vargšės merginos akmenimis neužmėtė. Net atvirkščiai, tautiečiai labai noriai palaikė merginą, net komentaruose tiesiogiai į ją kreipėsi (kas man atrodo labai kvaila, taip jau ims ta Rūta ir skaitys komentarus.. nors gal ir skaitys.. ką čia gali žinoti) linkėdami jai nenukabinti nosies, kad bus dar tų medalių, ir šiaip viskas labai šaunu. Aišku, kad šaunu. Jau apskritai turėti tokią plaukikę yra labai ir net labai labai puiku, medaliai čia neesminis reikalas.
Galbūt šiek tiek pikta, dėl bandymų pateisinti šį "pralaimėjimą" ieškant kaltų ir "atsakingų". Jei neklystu, ji atplaukė septinta. Kamon, žmonės. Ne antra ir net ne trečia. Čia jau elementari nesėkmė, tad baikim tą raganų medžioklę.
Nors olimpinės žaidynės yra skirtos kaip ir suvienijimui.. prisiminkime istoriją, jų metu net karus stabdydavo.. dabar dažnai jaučiasi, jog tai yra labai brangus verslas. Tačiau kai pamatai, jog medalius skina tokios nežinomos sporto šakos, pasidaro kažkaip lengviau. Pradedi nuoširdžiai tikėti, kad štai žmonės pasirinkę kažką visiškai nepopuliaraus vien dėl to, kad jiems tai nuoširdžiai patinka. Tuomet linkiu visiems taikos ir smagių žaidynių :)

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Наболевшие мысли...

Japoniški kryžiažodžiai

Cinamon kinas vs. Forum Cinemas